Dominija | Laisvalaikis - Dominija
Sužinoti daugiau
Sužinoti daugiau

LAISVALAIKIS NAMIE

Net penkios erdvės žaidimams ir poilsiui

Namai skirti šeimos akimirkoms bei atradimams. Projektuodami Grigalaukio Dominiją pasirūpinome, kad veiklos vidiniame kieme netrūktų ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. O gyvenvietės ramybę saugos suaugę žaliuojantys medžiai bei ypatingos priežiūros nereikalaujantys augalai.

Sužinoti daugiau
Sužinoti daugiau

Žaidžia šeima

Daugiau

Kaimynų komandą surinkusi bendruomenė vakarus nuspalvins aktyviais žaidimais. Gyvenvietėje bus pastatytas stalo tenisas bei įkurta multifunkcinė aikštelė - krepšiniui, futbolui ir tinkliniui.

Ramybės skveras

Daugiau

Įamžinti vaikų nuotykius ar atsipūsti ant suoliuko su įtraukiančia knyga. Poilsio erdvėje bus įkurtas knygų namelis, skatinantis dalijimosi kultūrą bei šachmatų staliukas.

Maži atradimai

Daugiau

Tai erdvė pritaikyta pačių mažiausių žaidimams. 1-4 metų amžiaus vaikams bus pastatytos sūpynės, supamasis arkliukas bei smėliadėžė - gardžiausioms smėlio bandelėms kepti.

Nuotykių sala

Daugiau

Vaikai jau seniai svajojo apie batutą? Aktyviojoje erdvėje pramogų jiems netrūks. Šalia batuto bus pastatyti laipiojimo ir karstynių nameliai, kurie galės tapti pirmosiomis laipiojimo pamokomis.

Šilti vakarai

Daugiau

Lauke įkurta erdvė Jūsų šiltiems ir jaukiems vakarams šalia gyvenvietėje suprojektuoto aukuro. Privačius vakarus su šeima nuspalvins keptų zefyrų ir šiltos kakavos aromatas.

Žalioji erdvė

Daugiau

Jūsų kaimynas - 5 ha žaliuojanti erdvė, kurioje galite laiką leisti su vaikais, pasivaikščioti su keturkojais draugais ar vasarą rengti iškylas su kaimynais ir prisijaukinti bendruomenės tradicijas.

Jūsų laisvalaikiui

Dovanojame

Pasirūpinome, kad puikiai išvystytame miesto rajone, kur gausu dviračių takų bei pasivaikščiojimo takelių, gyvenančios šeimos visuomet galėtų mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis. Skatiname burtis kaimynų bendruomenę bei dalijimosi kultūrą, tad gyventojams dovanojame laisvalaikio inventorių.

Dviračius 9vnt.
Paspirtukus 8vnt.
Šiaurietiško ėjimo lazdas 2kompl.
Sportinių žaidimų kamuolius

Klauskite! Padėsime Jums išsirinkti namus


Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.

Susisiekite

+370 682 11050
Olga
Sočneva
Viktorija
Losikovaitė

Kviečiame į online susitikimą!

Kviečiame į online susitikimą. Mielai atsakysime į visus Jums kilusius klausimus bei suteiksime daugiau informacijos apie namus. Susisiekite su mumis telefonu +370 682 11050 arba užpildę užklausą puslapyje.