Sužinoti daugiau
Sužinoti daugiau

LAISVALAIKIS NAMIE

Įrengsime net penkias erdves žaidimams ir poilsiui

Namai skirti šeimos akimirkoms bei atradimams. Projektuodami Grigalaukio Dominiją pasirūpinome, kad veiklos vidiniame kieme netrūktų ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. O gyvenvietės ramybę saugos suaugę žaliuojantys medžiai bei augalai.

Sužinoti daugiau
Sužinoti daugiau

Žaidžia šeima

Daugiau

Kaimynų komandą surinkusi bendruomenė vakarais mėgausis aktyviais žaidimais. Gyvenvietėje bus pastatytas stalo tenisas bei įkurta multifunkcinė aikštelė - krepšiniui, futbolui ir tinkliniui.

Ramybės skveras

Daugiau

Atsipalaiduokite ir ramiai atsipūskite ant suoliuko su įtraukiančia knyga. Poilsio erdvėje bus įkurtas knygų namelis, skatinantis dalijimosi kultūrą bei šachmatų staliukas.

Maži atradimai

Daugiau

Tai erdvė pritaikyta pačių mažiausių žaidimams. 1-4 metų amžiaus vaikams bus pastatytos sūpynės, supamasis arkliukas bei smėliadėžė - gardžiausioms smėlio bandelėms kepti.

Nuotykių sala

Daugiau

Vaikai jau seniai svajojo apie batutą? Aktyviojoje erdvėje pramogų jiems netrūks. Šalia batuto bus pastatyti laipiojimo ir karstynių nameliai, kurie galės tapti pirmosiomis laipiojimo pamokomis.

Šilti vakarai

Daugiau

Lauke įkurta erdvė Jūsų šiltiems ir jaukiems vakarams šalia gyvenvietėje suprojektuoto ugniakuro. Privačius vakarus su šeima nuspalvins keptų zefyrų ir šiltos kakavos aromatas.

Žalioji erdvė

Daugiau

Jūsų kaimynas - 5 ha žaliuojanti erdvė, kurioje galite laiką leisti su vaikais, pasivaikščioti su keturkojais draugais ar vasarą rengti iškylas su kaimynais.

Jūsų laisvalaikiui

Dovanojame

Pasirūpinome, kad puikiai išvystytame miesto rajone, kur gausu dviračių takų bei pasivaikščiojimo takelių, gyvenančios šeimos visuomet galėtų mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis. Skatiname burtis kaimynų bendruomenę bei dalijimosi kultūrą, tad gyventojams dovanojame laisvalaikio inventorių.

Dviračius 9vnt.
Paspirtukus 8vnt.
Šiaurietiško ėjimo lazdas 2kompl.
Sportinių žaidimų kamuolius

Kviečiame į Grigalaukio Dominijos pardavimų atstovybę!

Papasakosime daugiau apie statomą gyvenvietę bei taikomus spec. pasiūlymus. Apžiūrėkite jau pastatytus namus! Laukiame Jūsų kiekvieną darbo dieną ir iš anksto susitarus - savaitgaliais!

Nepavykus užpildyti kontaktų formos, susisiekite su mumis tel. nr.

+370 682 11050