Dominija | Apie projektą - Dominija

Vien pliusai

Rekuperacija

Kiekviename bute bus įrengta rekuperacinė sistema. Ji užtikrins, kad net 57 proc. drėgmės bus grąžinama į patalpą, oras nebus sausas. Vidutinės metinės rekuperatoriaus veikimo sąnaudos tik apie 1 Eur per mėn.

Sandarumas

Sumažinus šalčio tiltelius, bus užtikrintas itin aukštas pastato sandarumas, atitinkantis LST EN ISO 9972:2015 sandarumo bandymo sąlygų reikalavimus.

Atitvaros

Siekiant išlaikyti mažus šilumos nuostolius, bus skirtas didelis dėmesys sienų, stogo, langų, grindų ir durų medžiagų ir montavimo kokybei.

Gamtosauga

Pastatas pasižymės itin žemais energijos suvartojimo rodikliais (0,25≤C1<0,375; C2≤0,80), o jo gyventojai prisidės prie aplinkos tausojimo.

Rezultatas

Minimalios eksploatacinės sąnaudos

Tvarių pastatų projektavimo įmonės UAB „EE plius“ skaičiavimais preliminarios 40 kv. m. buto šildymo sąnaudos sudarys ~3,02 Eur per mėnesį. (Sąnaudos gali kisti dėl oro sąlygų, vartotojų elgsenos, šilumos kainos ir kt.)

Mikroklimatas

Mechaninės vėdinimo sistemos sprendimai užtikrins gryno oro tekėjimą, palaikys pastovią temperatūrą, užkirs kelią skersvėjams ir sumažins dulkių formavimąsi.

„Grigalaukio dominijos“ III etapas JAU GREITAI

I etapas jau baigtas

2017, III ketv.

II etapas baigiamas statyti

2019, I ketv.

III etapas pradedamas statyti

2019, I ketv.

Naujame etape

156 butai

Butų plotai naujame etape

nuo 23 iki 65 kv.m

Preliminari 1 mėn. vidutinė šildymo kaina 40 kv. m butui ~3,02 Eur

~3,02 Eur

Rezervavimo kaina tik

500 Eur

85% III etapo statybų pabaiga2019, IV ketv.

Sužinoti daugiau
  • Registracijos metu surinkti asmens duomenys (vardai, pavardės, el. pašto adresai, telefono numeriai) bus panaudoti tik įmonės tiesioginės rinkodaros tikslais.
  • Klientai, nepageidaujantys, kad aukščiau nurodyti jų asmens duomenys būtų naudojami įmonės tiesioginės rinkodaros tikslais, turi apie tai informuoti įmonę el. paštu: info@omberg.lt
Ačiū, Jūsų žinutę gavome. Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24val.