Grigalaukio Dominija

Laisvų butų: 10

SUSISIEKTI

Vystytojas

„Omberg Group” – tai įmonių grupė, plėtojanti investicinius projektus Lietuvoje ir užsienio valstybėse. Įmonių grupė šiuo metu vienija įmones, kurios savo veiklą plėtoja nekilnojamojo turto bei statybų srityse.

„KARALIAUČIAUS SLĖNIS“ - V-ASIS ETAPAS

V-ajme projekto „Karaliaučiaus slėnis“ etape yra 3 mažaaukščiai kotedžų pastatai, architektūriškai analogiški III-iajam „Karaliaučiaus slėnio“ etapui. Numatomas naudingas plotas - 1728 m2. Visi projektuojami pastatai išsiskirs A+ energine klase ir bus aprūpinti geoterminiu šildymu.

 

„KARALIAUČIAUS SLĖNIS“ - IV-ASIS ETAPAS

IV-ąjį projekto „Karaliaučiaus slėnis“ etapą sudarys 5 A energinės klasės keturaukščiai daugiabučiai. Iš viso bus pastatyta 160 butų.

 

„KARALIAUČIAUS SLĖNIS“ - III-IASIS ETAPAS

Atsižvelgiant į sėkmingus pirmuosius projekto „Karaliaučiaus slėnis“ etapus, „Omberg Group“ kartu su partneriais pratęsė kvartalo vystymą ir naujai įsigytame 2,82 ha ploto sklype įgyvendino III-iąjį kvartalo etapą. Iš viso III-ajame etape pastatyti du A+ energinės klasės, keturi A energinės klasės ir vienas B energinės klasės kotedžų pastatas. Iš viso - 42 kotedžai. Kvartalo naudingas plotas - 4086 m2. III-iasis etapas išlaiko pirmųjų etapų architektūrinę stilistiką, vidinėje kvartalo dalyje suprojektuotos vaikų žaidimo aikštelės bei poilsio zonos, kotedžai aprūpinti geoterminiu šildymu. Atsižvelgiant į rinkos analitikų pastabas, praplėstas kotedžų kvadratūros spektras - atsirado 87 m2 ir 114 m2 kotedžai. Be to, dalis gyventojų turėjo galimybę įsigyti kotedžą su garažu automobiliui.

 

„KARALIAUČIAUS SLĖNIS“ - I-ASIS IR II-ASIS ETAPAI

„Karaliaučiaus slėnis“ – 2015 m. pradžioje su partneriais 1,5 ha teritorijoje pradėtas plėtoti projektas. I-ąjį ir II-ąjį etapus sudaro 52 kotedžų kvartalas, įsikūręs gamtos apsuptyje Vilniuje, Pilaitės rajone, šalia Karaliaučiaus gatvės, netoli Gilužio ežero. Čia puikiai išvystyta socialinė ir inžinerinė infrastruktūra. Uždaras kvartalas gyventojams suteikia privačią erdvę ir leidžia atsiriboti nuo aplinkos šurmulio. Kotedžų kvartalas suskirstytas į 8 blokus, pusė jų A energetinio naudingumo klasės, likusieji – B. Šio kvartalo vieta – strategiškai patogi: Vilniaus senamiestis nutolęs 6 km atstumu, artimiausia stotelė vos už 200 m, šalia yra darželis, poliklinika, prekybos centras. Visus reikalingus objektus gyventojai gali pasiekti patogiai ir greitai. www.karaliauciausslenis.lt

 

„ITALŲ NAMAI”

„MM investicinės grupės” sėkmingai įgyvendintas projektas „Italų namai” - išskirtinėje vietoje, ieškantiems namų jaukiam gyvenimui. Naujų namų kvartalas įrengtas Vilniaus Kalnėnų rajone ir puikiai tinka vertinantiems draugišką kaimynystę bei patogumą. Kotedžų plotai 108 - 116 m2, erdvė suteikiati galimybes išskirtiniams interjero sprendimams. Kiekviename kotedže yra 4 kambariai ir 2 vonios kambariai. Pirmame aukšte - erdvi svetainė, virtuvės zona, sanitarinis mazgas, antrame aukšte - trys miegamieji ir vonios kambarys. Puikiai sutvarkyta infrastruktūra bei patogus susisiekimas. Vilniaus senamiestis nutolęs 6 km atstumu, o artimiausia stotelė vos už 100 m. Individualūs 2,5 – 3 a žemės sklypai ir šalia esantis parkas priartina prie gamtos bei suteikia išskirtinį gyvenimo komfortą.

 

„VIVULSKIO BUTAI“

Kartu su partneriais įgyvendinamas projektas „Vivulskio butai“ tapo puikia investicija tiems, kurie nori gyventi miesto centre ir mėgautis visais jo privalumais. Strategiškai patogi vieta: vos per kelias minutes pėsčiomis pasieksite netoliese esančius objektus - darželius, mokyklas, prekybos centrus, Vilniaus rotušės aikštę, Vingio parką ar Gedimino prospekte įsikūrusias susibūrimo vietas. Objekto vieta suteikia galimybių tenkinti išskirtinį poreikį gyventi komfortiškai. Tai puikus pasirinkimas aktyviam ir ambicingam žmogui ar šiuolaikiškai šeimai. Keturių aukštų pastate suprojektuoti 33 funkcionalūs 33 m2 – 66 m2 ploto butai, esantys trečiame, ketvirtame ir mansardiniame aukštuose. Sumontuota taupi ir moderni kolektorinio šildymo sistema.

 

„NAMAI PAVILNYJE“

„Namai Pavilnyje“ kartu su partneriais 2013 m. baigtas įgyvendinti projektas. Tai pirmieji kotedžai Lietuvoje atitinkantys A+ energinės klasės reikalavimus. Šie namai nuo pat pradžių buvo plėtojami kaip aukštus energetinius ir patogumo kriterijus atitinkantys būstai. Namų architektūra kurta pagal pasyvaus namo principus: visi pagrindiniai langai orientuoti tik į saulėtas puses, lauko sienos ir stogai projektuoti taip, kad kuo mažiau buto ploto sietųsi su išore ir būtų kuo mažiau išorinių sienų. Tokiu principu - maksimaliai išsaugoma šiluma.